Agjencia Zhurnal.mk

Ariana Fejzullahu plot sharm e stil, paraqitet nga pushimet!

Ariana Fejzullahu është një personazh mjaft atraktiv dhe i ndjekur nga publiku nëpër rrjetet sociale.

Ajo është bërë e njohur edhe për faktin se është gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, shkruan Indeksonline.Së fundmi, çifti së bashku me djalin e tyre janë paraqitur nga pushimet luksoze në ishujt Maldive.

Madje Ariana po paraqitet vazhdimisht nga pushimet, e së fundmi është parë përmes disa fotografive që ka publikuar plot stil e sharm duke shkëlqyer me paraqitjen.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...