Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ariana Grande bëhet pjesë e jurisë në “The Voice”

Artistja me famë ndërkombëtare, Ariana Grande, ka të reja për fansat e saj.

Ndonëse nuk është pritur, por këngëtarja tashmë do të jetë pjesë e një kompeticioni tejet të njohur.

Fjala është për “The Voice”, ku krijuesja e hitit “Problem” do të zë vend në njërën prej karrigeve.

Lajmin e bëri të ditur në rrjetin social Instagram, duke shpërndarë një imazhe të realizuar në skenë.

Ajo etiketoi edhe pjesëtarët e tjerë të jurisë, me të cilët tash e tutje do të bashkëpunojë.

Kujtojmë se Grande mori çmim në “Grammy Awards 2021”, me duetin e realizuar me Lady Gaga.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...