Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ariana Grande joshëse me pozat e reja, derisa miqtë e saj shqetësohen për fejesën e ngutshme me Dalton Gomez

Ariana Grande dhe Dalton Gomez vendosën që në dhjetor të viti që lamë pas të fejohen.

Lajmin e madh e bëri të ditur vet këngëtarja, teksa kishte shpërndarë një imazh me unazë prej diamanti, shkruan Daily Mail.

Që nga atëherë, vëmendja mbi Grande është rritur edhe më shumë, duke bërë që fansat të interesohen rreth çdo detaji  në jetën e saj.

Në disa postime në rrjetin social Instagram, Ariana ka marrë komente pozitive për dukjen, duke vënë në pah tiparet e bukurisë.

Ani pse po e shijon kohën e fejuar, miqtë e saj ende po mendojnë se një vendim i tillë ishte i ngutshëm.

“Ata janë në dashuri tani, por miqtë e saj mendojnë se fejesa ishte vendim i ngutshëm dhe janë skeptik se një lidhje e tillë zgjat pak”, tha një burim afër këngëtares.

Sidoqoftë kësaj, çifti kishin filluar romancën në vitin 2019, kurse e bënë të ditur për audiencën gjatë izolimit nga pandemia coronavirus.

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...