Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ariana Grande martohet me Dalton Gomez në ceremoni private në Montecito

Artistja e njohur, Ariana Grande, fshehtësisht është martuar me Dalton Gomez.

27-vjeçarja thuhet të ketë kurorëzuar dashurinë me martesë gjatë këtij vikendi, afër shtëpisë së saj në Montecito të Kalifornisë, shkruan Daily Mail.

“Ata janë martuar. Ka qenë dasmë e vogël, më pak se 20 persona”, është shprehur përfaqësuesi i Grande për People.

Ani pse shtëpia e bukuroshes është e rrethuar me emra shumë të njohur, një gjë e tillë nuk u bë e ditur.

Ndërkohë, edhe pse është raportuar se vendimi për fejesë të dyshes ishte i nxituar, çifti mezi kishin pritur të martoheshin.

Sipas E! padurimi i Grande dhe Gomez ka bërë që ceremonia të jetë më e shpejt dhe me pak persona.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...