Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ariana Grande sjell klipin muzikor të remiksit “34+35”

Këngëtarja e njohur ka lansuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur botërore, Ariana Grande, ka publikuar videoklipin e remiksin të këngës “34 + 35”.

Këtë projekt, Ariana e solli në duet me Doja Cat dhe Megan Thee Stallion, ndërsa publiku e priti mjaft mirë atë.

Videoklipi muzikor u pëlqye menjëherë pas publikimit duke bërë dhe fansat të komentonin pozitivisht për veshjet dhe paraqitjet seksi të artisteve në klip.

Postime të ngjashme

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

Dafina Zeqiri nis xhirimet e videoklipit të ri

D V

Derisa po shijon pushimet në Kep Merli, Dua Lipa: Nuk dua të largohem kurrë

D V

Xhensila Myrtezaj merr vëmendje me stilin unik në imazhet e reja

D V

Producentja Vjosa Berisha tregon se është diagnostikuar me kancer, ndërsa përçon edhe një mesazh

D V

Enca anulon të gjitha mbrëmjet muzikore për këtë verë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...