Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Ariana Grande tregon vokalin dhe aftësitë jashtëzakonshme në prodhimin e këngës “Positions”

Përherë artistët në mbarë botën pasa syve të publikun tregojnë produktin final të një prodhimtarie muzikore.

Por, krijuesja Ariana Grande ka vendosur që të bëjë diçka më shumë, duke e ndarë kështu me fansat e saj.

27-vjeçarja ka publikuar një dokumentar në cilin shihet vokali dhe aftësia e saj e jashtëzakonshme për të prodhuar muzikë.

Dukë qëndruar në një studio, Ariana ka treguar procedurën se si një këngë realizohet, duke filluar që nga melodia, teksti e deri tek ‘back vocals’.

Fansat pasi shikuan videon e publikuar nga artistja mbetën të shokuar, për shkak të talentit të padiskutueshëm të artistes.

“Fakti që trupi i saj është në gjendje të krijojë KËTË, është e pabesueshme”, thuhet në një koment.

“Positions” ndër të tjera është lansuar pesë muaj më parë, duke grumbulluar në YouTube mbi 200 milionë klikime.

Postime të ngjashme

Teuta Krasniqi sqaron konfliktin rreth qenit në xhirimet e filmit: Ishte gabim përzgjedhja, kërkojmë falje

S.B.

Matt Damon shpreson që Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar

S.B.

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

S.B.

Bebe Rexha i reagon tabloidit The Sun, i detyron ta ndërrojnë titullin e intervistës ku thuhej se ajo u mundua t’i pajtojë Ritën me Duan

S.B.

Dua Lipa bëri thirrje për rritjen e rrogave për punëtorët shëndetësorë në fjalimin e saj pas marrjes së çmimit në Brits

S.B.

Patrisi mungoi në festën e Tunës të organizuar për fëmijën e dytë në ardhje gjatë kohës sa ajo ishte shtatzënë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...