Agjencia Zhurnal.mk

Ariana me kombinimin më të bukur në veshje, por gjithë vëmendjen merr barku i saj fryrë

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun e për mediat si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, përcjell ORAinfo. Ariana dhe Ermali tani po presin të bëhen prindër për herë të katërt e gjatë kësaj kohe Ariana nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se dalë e veshur dhe e rregulluar bukur, po gjithë vëmendjen merr barku i fryrë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...