Agjencia Zhurnal.mk

Ariana shfaqet super-tërheqëse në Maldive, ky është reagimi i Ermalit

Ariana dhe Ermal Fejzullahu janë një çift që gjithmonë bëjnë bujë në publikun e m edheve rozë.

Ata këtë kohë po kalojnë pushime super-luksoze në Maldive, përcjell ORAinfo. Nga atje Ariana po publikon imazhe të ndryshme ku po shfaqet tejet tërheqëse.

Dhe në foton e fundit shihet ajo e përqafuar me Ermalin dhe duke mbajtur karrocën e vajzës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...