Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Arifi: Fillon rekonstruimi i rrugës lokale Tetovë-Bërvenicë

Shkup, 8 maj, Zhurnal.mk – Kryetarja e komunës së Tetovës në facebook profilin e saj bën të ditur se kanë filluar me Rekonstruimi dhe rehabilitimi i rrugës lokale Tetovë – Bërvenicë, përcjell, Zhurnal.mk

“Rekonstruimi dhe rehabilitimi i rrugës lokale Tetovë – Bërvenicë. Projekt i mbështetur nga NP rrugët shtetërore dhe i realizuar nga NP Rrugët e Maqedonisë.

Investojmë në përmirësimin e infrastrukturës rrugore!”, shkruan Arifi, transmeton Zhurnal.mk

Rekonstruimi dhe rehabilitimi i rrugës lokale Tetovë – Bërvenicë! 🙂#NdërtojmëTëArdhmen

Posted by Teuta Arifi on Sunday, May 9, 2021

Postime të ngjashme

Qeveria emëron Muharrem Asanin, zëvendësdrejtor në Dogan

R Zh

Kryetari i Sarajit Blerim Bexheti njofton se nënshkruan kontratën për rikonstruktimin e rrugës kryesore

R Zh

Digjet deponia e egër në Labunisht, banorët në hall po helmohen nga tymi dhe gazrat

Dafina Vidishiqi

Zbulohen 13 emigrantë në autostradën Kumanovë – Tabanoc

Dafina Vidishiqi

Bisedimet për Kodin Zgjedhor, drejt dështimit

Dafina Vidishiqi

Zaev: Pro listave të hapura për këshilltarët

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...