Arilena Ara dhe Dafina Zeqiri së shpejti vijnë me “Thirr Policinë”

Këngëtarja nga Shkodra, Arilena Ara, që një kohë ka nisur punën për albumin e ri të quajtur “Pop Art”.

 

Për njërin nga projektet, ajo ka bashkuar forcat me artisten Dafina Zeqirin dhe kënga e tyre është thuajse në finalizim.

Arilena së fundmi ka ndarë një postim në rrjete sociale duke njoftuar disa detaje të tjera për bashkëpunimin “Thirr Policinë”.

https://www.instagram.com/p/CSzjRtwsgyB/?utm_source=ig_web_copy_link

“Kudo unë & ti, “Thirr Policinë në bashkëpunim me Dafina Zeqirin, videoja muzikore po vjen. Një javë deri kur të thërrasim policinë”, ka shkruar ajo.

Megjithatë, vajzat nuk kanë zbuluar një datë të saktë të lansimit të këngës së tyre të re.

Dafina dhe Arilena (Foto: Instagram)

Besohet që projekti i dyshes së popullarizuar do pritet mirë nga publiku, marrë parasysh sukseset e dy artisteve.

Presim të shohim në vazhdim se çfarë kanë përgatitur yjet shqiptare.

Related posts

Britney Spears rikthehet në Instagram pas një pauze të shkurtër

D V

Kida vjen me fotografi tërheqëse nga një jaht luksoz

D V

Si rrallë herë Nora shfaqet me veshje tradicionale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More