Agjencia Zhurnal.mk

Desktop Under Menu 1

Desktop Under Menu 2

Arilena Ara kalon kohën në Valbonë

Këngëtarja e skenës shqiptare, Arilena Ara, ishte përfaqësuesja e Shqipërisë në festivalin Eurovision, i cili këtë vit u mbajt më ndryshe se sa herëve të tjera.

“Fall From The Sky” është kënga me të cilin ajo përfaqësoi denjësisht shtetin e saj, ku me disa artistë të vendeve të tjera interpretuan këngët në mënyrë të drejtpërdrejt.

View this post on Instagram

Tropojë💙

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on

Pas përfundimit të këtij festivali, Arilena ka vendosur që të ndajë pak kohë për vetën e saj, duke u relaksuar në parkun nacional të Valbonës.

Përmes rrjetit social Instagram, 21-vjeçarja ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur në mënyrë sportive me një grim shumë të lehtë.

Fotografitë e ndara janë pëlqyer mjaft nga fansat e saj, duke marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...
error: Content is protected !!