Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arilena Ara në studio për projektin e ri muzikor

Këngëtarja nga Shqipëria, Arilena Ara, duket se ka nisur përgatitjet për këngën e re.

Kjo në bazë të një postimi që ka ndarë në llogarinë e saj personale në Instagram, ku duket se është në një studio muzikore.

Artistja nga Shkodra, e cila shquhet për zërin e veçantë, siç tregon së shpejti do të rikthehet me këngë të re.

“Unë do të jem këtu sot dhe çdo ditë në vijim”, ka shkruar ajo duke etiketuar edhe menaxherin e saj, Popi Kolën, me të cilin dyshohet se është në një lidhje dashurie.

Sidoqoftë, reagimet e fansave ishin të menjëhershme në hapësirën për komente të cilët duket se mezi po presin për prurjen e radhës të 22 vjeçares.

Arilena në fund të vitit të kaluar sollin projektin e ri e njëherësh të fundit “A i sheh”, në bashkëpunim me kantautorin Alban Skënderaj.

Kënga e dyshes së famshme u mirëprit dhe mblodhi miliona klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Linda Halimi tregon se si i kalon netët e nxehta të verës

D V

Tayna pozon me këmbën lart në mur

D V

Gjon Muharremaj me koncer në Kosovë të shtunën

D V

Katy Perry duket elegante me fustan të zi me mëngë të gjera teksa shihet me Orlando Bloom në Capri

D V

Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore

D V

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...