Arilena Ara shfaqet unike, paralajmëron albumin e ri

Këngëtarja shqiptare ka paralajmëruar albumin e ri.

 

Arilena Ara këngëtarja e dashur e publikut, me një vokal të artë sot ka ndarë me fansat dhe ndjekësit e saj lajmin më të mirë përgjatë karriereës.

“Pop Art” është albumi të cilin bukuroshja e ka paralajmëruar me disa fjalë të mira duke shprehë lumturinë e saj.

“POP ART” THE ALBUM!????
Sado që mundohem nuk kam fjalë mjaftueshëm për të shprehur ndjesinë.
E lumtur të ndaj me ju lajmin që Albumin tim të parë e ndajnë vetëm pak ditë nga publikimi!
Në “POP ART” kam shprehur nëpërmjet muzikës të gjitha ngjyrat që jetojnë brenda meje!, ka shkruar Arilena sipër imazhit.

Ndërkohë që vëmendje mori dukja e saj, me një grim interesant në njërën pjesë të fytyrës.

Rikujtojmë, se Arilena kishte përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision 2020 me audion e këngës “Fall from the sky”.

Related posts

Bikinit ngjyrë ari të Kylie Jenner janë pamja perfekte për verën

D V

Loredana shfaqet me stil unik të veshjes dhe flokëve teksa pozon mbi veturë në Francë

Lea Muslija

Tuna publikon fotografi me dy djemtë e saj

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com