Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arilena Ara vë në pah linjat trupore nga palestra

Ajo është njëra prej artisteve shqiptare që ka bërë bujë viteve të fundit në tregun muzikor shqiptar.

Fjala është për këngëtaren Arilena Ara, e cila vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Biondja ndan me fansat imazhe e video të ndryshme, ndërsa së fundmi ka befasuar me një fotografi atraktive nga palestra.

https://www.instagram.com/p/CGDXyiysbGE/?utm_source=ig_web_copy_link

E njëjta pozon në top formë para pasqyrës, gjersa ka vënë në pah linjat e mrekullueshme trupore.

Për një fizik të tillë, Arilena ka punuar prej vitesh dhe është tejet aktive edhe në ditët e sotme.

“Motivimi i të mërkurës”, shkroi ajo.

Linjat trupore të Arës u komentuan mjaft shumë edhe nga fansat e ndjekësit e 22 vjeçares.

https://www.instagram.com/p/CGCl7IWMw9s/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo ndërkohë javë më parë mori vëmendje duke interpretuar këngën “Kur braktis atë që do” së bashku me Ardit Gjebrean.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...