Arilena poston fotografi joshëse nga festa e lansimit të albumit dhe ditëlindjes

Këngëtarja ka publikuar fotografi duke u shijuar festën e ditëlindjes.

 

Këngëtarja shqiptare e njohur, Arilena Ara, njihet si një ndër femrat e bukura të ekranit.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan foto apo video nga përditshmëria dhe jeta profesionale.

Arilena së fundmi ka festuar ditëlindjen dhe lansimit e albumit të ri prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme teksa erdhi mjaft joshëse.

Ajo pranoi komente dhe urime për të dyja arritjet teksa u komplimentua mjaft shumë në seksionin e komenteve për paraqitjen në imazhet e postuara.

Related posts

Mimoza Shkodra uron Kurban Bajramin

D V

Bebe Rexha mahnit me linjat trupore, ndërsa publikon video provokuese nga jahti luksoz gjatë pushimeve në Itali

D V

Partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla: Zoti është i madh, gjithçka po bëhet mirë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More