Agjencia Zhurnal.mk

Arilena poza të reja nga pushimet, në bikini shfaqet atraktive

Edhe pse ende e re në moshë, sukseset e këngëtares nga Shqipëria, Arilena Ara janë të shumta.

Ajo krahas një vokali artistik të jashtëzakonshëm dhe talentit në muzikë, njihet edhe për bukurinë natyrale që ka dhe linjat e bukura të trupit, shkruan Indeksonline. Së fundi, këngëtarja simpatike ka filluar pushimet ku edhe nuk kanë munguar pozat seksi nga atje.

Arilena në imazhet e radhës erdhi atraktive në bikini të zeza, teksa theksoj format e saj joshëse të trupit.

Ndryshe, projekti i fundit i Arilenës është kënga ‘I’ll give You My Heart’.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...