Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Ariu sulmon një person në fshatin Creshnovë, transferohet në klinikat e Shkupit

Mak.Brod, 18 tetor – Në rajonin e fshatit Creshnovë të Makedonski Brod, një person nga Shkupi u sulmua nga një arushë.

Personi i sulmuar është transferuar në Qendrën Mjekësore në Prilep, nga ku është transferuar në klinikat e Shkupit.

Postime të ngjashme

Editorial / Ndërkëmbëzat mes partive shqiptare në kuvend, po i vuajnë qytetarët!

R Zh

Pakoja e 5-të ekonomike përfundimisht kaloi në Komisionin e Financave dhe Buxhetit

R Zh

Regjistrohen 949 raste të reja me Kovid-19, janë shëruar 737, kanë vdekur 33 persona

R Zh

Pendarovski: Vaksinimi të zhvillohet në vazhdimësi deri në imunizim e plotë të popullatës

R Zh

Velkovski: Ka premtime nga VMRO-DPMNE-ja për zhbllokim edhe të ligjeve tjera

R Zh

Pasaportat për narkobosët dhe aferat korruptive dëmtojnë rrëndë imazhin e vendit

B L

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...