Arjanit Hoxha: me 17 tetor do ti japim karton të kuq oponentëtve

Shkup, 10 tetor – Arjanit Hoxha tha se politika është profesion i cili e ka për detyrë t’ju shërbejë qytetarëve.

 

Gjithashtu tha se për Komunën e Bërvenicës ne nuk bëjmë kalkulime dhe se ata qe bëjnë kualicion me VMRO sot derdhin lot të krokodilit

Hoxha ju bën thirrje dhe apel të gjithëve qoftë nga partitë tjera për të votuar Bilall Kasamin selse opsion më të mirë nuk ka pasuar historia e Tetovës

Related posts

Maqedoni: Në zgjedhjet lokale do të mund të votojnë 1.824.864 qytetarë

D V

Kasami: Ne nuk kemi njollë në të kaluarën tonë

D V

Shilegov: Shkupi po bëhet metropol evropian ku njerëzit janë të rëndësishëm

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More