Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Arjanit Hoxha priti anëtarët e degëve të Lëvizjes BESA

Shkup,1 3 shtator – Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Arjanit Hoxha, gjatë ditës së sotme priti për vizitë anëtarët e degëve të Lëvizjes BESA nga komuna e Shuto Orizarës, Bogovinës si dhe Gostivarit.

Vizita ishte në shenjë urimi për pranimin e detyrës së Ministrit Arjanit Hoxha, ndërsa pjesë e bisedës së këtij takimi ishin edhe problematikat dhe vështirësitë që i kanë pasur qytetarët, e veçanërisht problematikat që bëjnë pjesë në ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave.

Ministri Arjanit Hoxha inkurajoi anëtarët e partisë që të angazhohen në informim të popullatës për përfitimet që kanë bujqit dhe se kjo minsitri do të jetë e hapur gjithnjë për të ndihmuar në maksimum dhe për t’ua lehtësuar kushtet dhe përmirësuar jetesën e qytetarëve.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...