Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Arjanit Hoxha priti kreun e Lëvizjes Besa

Zhurnal Ads

Shkup, 10 shtator – Ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave,Arjanit Hoxha ka pritur sot në zyrën e tij kreun e Lëvzjes Besa, Bilal Kasami dhe deputetët e kësaj partie Kastriot Rexhepi dhe Bastri Bajrami  dhe Fadil Zendeli.

Ja postimi në Facebook:

Sot, prita në takim Kryetarin e Lëvizjes BESA, Bilall Kasami së bashku me deputetët, Fadil Zendeli, Kastriot Rexhepi si dhe Bastri Bajramin. Fillimisht, Kryetari Kasami më uroi postin e Ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, duke më uruar suksese në punë.

Përkushtimi jonë si Lëvizje BESA ka qenë, është dhe do të jetë gjithmonë në dobi të qytetarëve, për përmirësimin e gjendjes së tyre ekonomike dhe sociale.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

1285 raste të reja, 14 të vdekur dhe 176 të shëruar, bilanci i fundit me Covid 19

T E

ANALISTËT/SHBA kthehet me rol më aktiv në Ballkanin Perëndimor

D J

Nikollovski: VMRO distancohet nga Mijalkov sikur të jetë një njeri i papërcaktuar që nuk ka merita për partinë

T E

Orë policore nga ora 21:00?

T E

Sanksionohen 113 shoferë në komunën Qendër

T E

“Porta e Hapur”: Deri tani janë paraqitur më tepër se 6 mijë persona në linjën SOS për ndihmë nga trafikimi me njerëz

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...