Arjanit Hoxha: Tetovën e fiton Lëvizja Besa

Shkup, 22 shtator – Sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa, Arjanit Hoxha në “Click Plus”, TV21 sonte ka folur për zgjedhjet lokale dhe përgatitjen e strukturave.

Hoxha ka thënë se Besa garon gjithandej ku ka shqiptarë, qoftë me kandidatë qoftë me lista këshilltarësh.

Gjithashtu, Hoxha është i bindur se Tetovën do e fitojë kryetari Bilall Kasami, gjithnjë duke iu referuar sondazheve të terrenit.

Related posts

Zaev nesër në Bërdo në takime me Varhejin, Merkelin, Makronin dhe Radevin, pret mesazh të qartë dhe të pastër nga BE-ja

D V

Analisti malazez: Pse Abazoviqi u bë kaq proserb pas takimit me Grubin?

Redaksia

Shkollat në komunën e Strugës të gatshme për fillimin e vitit të ri shkollor

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More