Arjanit Hoxha viziton Studeniçanin

Shkup, 22 shtator – Hoxha u premtoi banorëve e se menjëherë pas zgjedhjeve lokale në Komunën e Studeniçanit do të hapet zyrja rajonale për Bujqësi.

Rrespektivisht u diskutua për çmimin e duhanit dhe planet që ka Ministria për Komunën e Studeniçanit.

Hoxha u premtoi bujqve se këtë vit çmimi i duhanit do të jetë shumë më i mirë se vitin e kaluar dhe i njoftoi ata se me vendim të ministrisë, është hequr klasa e katërt.ImageFOTO GALERIImageFOTO GALERIImageFOTO GALERI

Related posts

Tre zjarre mbrëmë në rajonin e Tetovës, nuk ka persona të lënduar

N E

Denoncime për kërcënime dhe blerje votash, të paktën dy kandidatë të përfshirë në Maqedoni

D V

Pendarovski në Mallmo u drejtua në Forumin ndërkombëtar për kujtimin e Holokaustit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More