Agjencia Zhurnal.mk

Arjanit Hoxha zgjidhet Shef i Shtabit zgjedhor i Lëvizjes Besa

Shkup, 7 janar, Zhurnal.mk – Në mbledhjen e sontme e Kryesisë Qendrore të BESËS, Sekretari gjeneral Arjanit Hoxha, zgjidhet Shef i Shtabit Zgjedhor, shkruan Zhurnal.mk

Në mënyrë unanime nga anëtarët e Kryesisë Qendrore u zgjodh Sekretari Gjeneral i Lëvizjes Besa i cili siguroj Kryesinë Qendrore se do ta sigurojë fitoren të Lëvizjes Besa në zgjedhjet e 12 Prillit të vitit 2020, shkruan Zhurnal.mk.

Emërimin e tij, e konfirmon edhe vetë Arjanit Hoxha me një status në facebook profilin e tij.

“Ndihem i nderuar që Kryesia Qendrore e Lëvizjes BESA më ngarkoj me detyrën e organizimit të Shtabit Qendror për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 Prillit. Ju faleminderit për mbështetjen dhe na priftë e mbara.”, ka shkruar Hoxha

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...