Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri, është mjaft e komentuar nga publiku shqiptar për paraqitjet e saj.

Ajo është aktive dhe shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit fotografi apo video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Nuk janë të rralla edhe rastet kur aktorja me origjinë nga Tropoja publikon ndonjë imazh atraktiv, duke bërë për vete kështu fansat e saj.

Një gjë të tillë, Arjola e bëri në fotografitë e fundit të publikuara në InstaStory, ku shfaqej mjaft tërheqëse ndërse merrte poza para pasqyrës.

E veshur me një fustan të zi të shkurtër, pak të hapur te pjesa e dekoltesë, Demiri dukej mjaft atraktive dhe provokuese me këtë paraqitje.

Aktorja është nënë e tre fëmijëve dhe prej një kohe të gjatë është shpërngulur në Tiranë.

Rritjen më të madhe në karrierë, ajo e arriti duke u bërë një nga protagonistet kryesore në hit serialin “O Sa Mirë”.

Postime të ngjashme

Të famshmit nga estrada shqiptare urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

S.B.

Linda Halimi: Kam ende të afërm që nuk më flasin pas martesës me Big D

S.B.

‘Për një javë të mbarë’ – Rita Ora poston imazhe nga plazhet në Sydney

S.B.

Reperi Kid Cudi nderoi Kurt Cobainin duke veshur një fustan dhe xhemper si legjenda e “Nirvana”

S.B.

‘Duke u përpjekur të bëj një foto’ – Dafina duket e mrekullueshme në imazhet e reja

S.B.

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...