Agjencia Zhurnal.mk

Arjola Demiri vjen me poza atraktive nga Pogradeci, vë në pah linjat trupore

Aktorja e njohur tropojanë, Arjola Demiri, është mjaft e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale.

Ajo ndan shpesh me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë fotografitë tërheqëse nga vendet e ndryshme.

Së fundmi, aktorja e njohur për rolin e saj si ‘Xhbanja’ e hit serialit “O Sa Mirë”, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe të reja, të realizuara në qytetin e Pogradecit.

Ajo duket mjaft atraktive dhe joshëse, teksa pozon në bikini në barishtet e liqenit.

Duke vënë në pah linjat e saj trupore, tropojania bëri që e gjithë vëmendja e ndjekësve të saj të kthehet kah ajo.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...