Armando Broja me kontratë të re te Chelsea, do të luajë për ekipin e parë

Chelsea po punon për të finalizuar marrveshjen me talentin shqiptar Armando Broja. Sulmuesi pritet të nënshkruajë deri në vitin 2026, informon Zhurnal.

 

Ai ishte në huazim te Vitesse sezonin e kaluar dhe shënoi 10 gola, ndërsa prej sot, Broja do të jetë pjesë e ekipit të parë në para sezonë.

Sukseset e shqiptarëve nuk kanë fund.

Related posts

Chelsea me vështirësi fiton ndaj Zenitit, vendos goli i Romelu Lukakut

D V

Inter aktiv në merkato, Keita dhe Nandez për të kënaqur Inzaghin

Z H

Australianet vendosin rekord botëror në not

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com