Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Armend ​Zemaj i uron shërim të shpejtë Vjosa Osmanit

Prishtinë, 17 nëntor, zhurnal-ks – Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, i ka uruar shërim kryetares së Kuvendit Vjosa Osmani, e cila ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Ai tha se i dëshiron shërim të shpejtë dhe rikthim në punët dhe detyrat e saj.

“Më lejoni të lutem për shëndetin e kryetares së Kuvendit pasi kishte rezultuar COVID pozitiv, i dëshiroj shërim të shpejtë dhe rikthim në punët dhe detyrat e saj që i takojnë”, tha ai.

Ushtruesja e detyrës së postit të presidentit të Kosovës, njëherësh kryetarja e Kuvendit të Kosovës Vjosa Osmani, më herët ka njoftuar përmes rrjetit social në Facebook se ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Postime të ngjashme

Protestojnë infermierët të punësuar për nevoja të pandemisë, nuk u vazhdohet kontrata

Bekim Laçi

Kosovarët janë populli më bamirës në Ballkan dhe ndër 10 popujt më bujar në botë

Zekirija Haxhiu

Emërohet u.d i Drejtorit të Klinikës Infektive

Bekim Laçi

Në Ditën Botërore të Refugjatëve, përurohet Qendra e rinovuar e Azilit

Bekim Laçi

Mblidhet sot kryesia e Kuvendit

Bekim Laçi

Monitorimi i trafikut me dron nga Policia e Kosovës, jep rezultate

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...