Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen dy dilerë droge në autostradën Negotinë-Demir Kapi

Në datën 07.10.2020 rreth orës 23.30 në autostradën Negotinë – Demir Kapi, nëpunës policorë nga SPB Veles i kanë privuar nga liria H.B.(44) dhe M.O.(34) nga Velesi,  për shkak të dyshimit se ka kryer veprën penale “Prodhim i paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve” sipas nenit 215 nga Kodi Penal. Kundër tyre do të ngritet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Aktakuzë për terrorizëm ndaj tre personave nga Kumanova

D J

Shtetasit e Maqedonisë përfituan mijëra euro duke mashtruar kompani nga vendet e Ballkanit

D J

Një furgon përplasi motoristin në Kumanovë, me lëndime të rënda dërgohet në spital

S.B.

Shqiptohen dënime për burrë e grua, shtetas të Gjermanisë – falsifikuan PCR-testet

S.B.

Dy persona lëndohen rëndë në aksident, automjeti doli nga rruga Prilep-Manastir

S.B.

Koka e trafikut të drogës nga Turqia, i afërt me ‘bosin’ e heroinës Abdulselam Turgut, 65-vjeçari i vrarë në Tiranë po verifikohej për pastrim parash

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...