Agjencia Zhurnal.mk

Arrestohen dy dilerë droge në Tetovë

Në datën 31.03.2020 rreth orës 14.15 në rr. “Ilindenska” në Tetovë, zyrtarë policorë të SPB-Tetovë i kanë privuar nga liria personat me inicialet B.L.(39) nga Tetova dhe T.R.(44) nga Gostivari sepse gjatë kontrollit të kryer tek ata është gjetur heroin, peshore digjitale dhe gyp alumini me mbetje të heroinës. Të dy janë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës dhe pas zbardhjes së plotë të rrastit dhe dokumentimit të rrastit do t’iu përpilohen padi adekuate, njoftojnë nga policia.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...