Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen dy persona në Tetovë, u kapën me marihuanë

Në datën 14.02.2021 rreth orës 14.15 në rr. “Ilindenska” në Tetovë, nëpunësit policorë të SPB Tetovë i kanë privuar nga liria B.M.(18) dhe një 17 vjeçar nga Tetova, sepse gjatë kontrollit tek ata është gjetur marihuanë, thuhet në raportin e MPB.

Pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rrastit do të vijojnë parashtresa adekuate.

Postime të ngjashme

Policia gjenë mbjellje kanabisi në Jançishtë të Tetovës

Z H

Në gjendje të dehur, rrihen në mes vete vëllezërit në Ferizaj

D V

Aksident në Gjilan, vdes një person

D V

Zjarret marin dhe viktimën e parë, digjet një grua në Nagoriçan të vjetër (Video)

Z H

Arrestohet një shtetas shqiptar për vënie të zjarrit pyjor në rrethinën e Gostivarit

D V

Arrestohen katër persona, dyshohen se shkaktuan zjarret në Maqedoninë e Veriut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...