Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen dy persona nga Gostivari, policia iu gjeti marihuanë

Në datën 20.10.2020 rreth orës 22.15, në Kamjan të Tetovës, nëpunës policorë të SPB-Tetovë i kanë privuar nga liria M.A.(28) dhe A.A.(25) nga Gostivari, sepse gjatë kontrollit të tyre dhe automjetit “Opel Zafira”, me targa të Gostivarit, me të cilën ato po lëviznin, është gjetur marihuanë. Të dy janë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës për zbardhjen e plotë dhe dokumentimin e rrastit, pas çka kundër tyre do të pasojnë parashtresa.

Postime të ngjashme

Dibër/ Plas sherri mes të rinjve, plagoset 22-vjeçari. Përfshihet në konflikt edhe një 15-vjeçar

S.B.

Padi penale për dy persona nga Kërçova, pa licencë transportonin udhëtarë

S.B.

Dobëhet kosovarja, e cila ilegalisht qëndroi në vend

S.B.

Arrestohet kërçovari, policia i konfiskoi metadon, sende me mbetje të heroinës dhe të holla

S.B.

Vetura godet një këmbësor në Podujevë

S.B.

Aksident në Rrugën e Kombit, disa të plagosur! Makinat bëhen ‘copë’

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...