Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen dy persona, njëri nga Shtipi e tjetri nga Gostivari, policia u gjeti marihuanë

Në datën 05.10.2020 në orën 09.40 në Kalimin kufitar “Tabanoc” nëpunësit policorë e kanë privuar nga liria N.B.(25) nga Shtipi, sepse gjatë kontrollit të automjetit të udhëtimit “BMW” me targa nacionale angleze, i drejtuar nga N.B. është gjetur marihuanë. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë të SPB-Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Gjithashtu, në datën 05.10.2020 në orën 21.00 në Gostivar, nëpunës policorë të SPB-Tetovë-Reparti për punë të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria A.B.(28) nga Gostivari sepse gjatë kontrollit i është gjetur marihuanë dhe fara të “Kanabis sativa”. A.B. është mbajtur në Stacioni policor të Gostivarit për zbardhjen dhe dokumentimin e rrastit, pas çka kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Raporton në polici se si tentoi tia dhunojë dy vajzat, burri i motrës

T E

Gjuajtje me armë në Poliklinikën e Çairit

T E

Digjet një veturë në autostradën Shkup-Veles

T E

Arrestohet në Kukës shkupjani që dhunoi bashkëshorten dhe fëmijët, ishte në kërkim ndërkombëtar

T E

Sarandë/ Shkrumbohet nga flakët një makinë

S.B.

Kapen me mbi 1kg kokainë, arrestohen dy persona në Tiranë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...