Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen dy persona pasi kryen vjedhje të rrëndë në një shtëpi

Nëpunësit policorë nga SPB Shkup në datën 06.01.2021 i kanë arrestuar A.K.(28) dhe M.K.(28) nga Shkupi, të cilët në ditën e njejte në orën 17.50 kanë kryer vjedhje të rrëndë në  një shtëpi në bul. “Arradhat Partizane”. Menjëherë pas denoncimit të marrë, janë ndërmarrë masa dhe aktivitete, ndërsa kryerësit janë arrestuar dhe pas dokumentimit të rrastit kundër tyre do të ngritet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...