Kronika

Arrestohen dy shkupjanë, kapen me marihuanë

Zhurnal Ads

Në datën 04.10.2020 në orën 13.15, nëpunës policorë nga SPB-Shkup në rrugën lokale për në f.Ajvatovcë, e kanë privuar nga liria T.K.(35) nga Shkupi sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë.

Gjithashtu, në datën 04.10.2020 në orën 20.00, nëpunës policorë nga SPB-Shkup në Nerez e kanë privuar nga liria S.S.(26) nga Shkupi sepse gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë dhe shtypëse metali.

Pas dokumentimit të rrasteve të lartë përmendura kundër tyre do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Në rajonin e Shkupit dje u sanksionuan 222 vozitës

S.B.

Aksident i rëndë në autostradën Shkup – Tetovë në afërsi të xhamisë së Sarajit

T E

Ndërroi jetë polici i njohur shqiptar, Imran Saqipi

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...