Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen dy shkupjanë, kishin kryer vjedhje të rrëndë në një banesë

Në datën 01.02.2021 nëpunësit policorë nga SPB Shkup i kanë arrestuar B.V.(29) dhe S.J.(30), të dy nga Shkupi, pas denoncimit se rreth orës 13.30 kanë kryer vjedhje të rrëndë në një banesë në rr. “Nikolla Parapunov”. Menjëherë pas denoncimit të marrë, janë ndërmarrë masa e aktivitete dhe vjedhësit janë arrestuar, ndërsa pas dokmentimit të rrastit kundër tyre do të ngriten parashtresa adekuate.

Postime të ngjashme

Në Mariovski Skoçivir u dogjën shtëpi të vjetra të braktisura

Z H

Aksident trafiku në Ferizaj, humb jetën një 17 vjeçar

D V

Fshihej në Shqipëri, arrestohet amerikano-kanadezja

D V

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...