Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Arrestohen dy shtetas britanez në aeroportin e Shkupit me test PCR të falsifikuar

Shkup, 28 shkurt – Në Aeroportin Ndërkombëtar-Shkup” dje në rreth 04:03 minuta për shkak të paraqitjes së PCR testeve negative të falsifikuara.

Privohen nga liria V.B. (37) dhe D.H. (12).

Që të dy nga Britania e Madhe.

MPB-ja sot informoi se ata u janë dorëzuar inspektorëve nga Reparti për krim ndërkufitar, migrime, të huaj dhe riatdhesim SHkup për procedure të mëtejshme.

Postime të ngjashme

MSH: Në laboratore ka mjaftueshëm teste dhe reagense për Kovid19

B L

Shilegov: Me BRT projektin do të përfitojnë të gjithë qytetarët

Z H

Zaev e Spasovski u’a urojnë muajin e Ramazanit besimtarëve musliman

Z H

Qeveria do ta mbajë seancën e 65-të

Z H

28 shkelje të orës policore, 431 gjoba për mosmbajtje të maskës

Z H

Intervistë ekskluzive me Besa Ademin: A do të kthehet besimi i qytetarëve në sistemin gjyqësor?

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...