Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen dy tetovarë pasi policia u gjeti marihuanë

Në datën 25.02.2021 rreth orës 23.00 në rrugën lokale Pirok-Rakovec, nëpunësit policorë të SPB-Tetovë i kanë privuar  nga liria A.J.(28) nga f.Pirok i Tetovës dhe Sh.S.(24) nga f.Siniçan, Tetovë. Gjatë kontrollit të tyre dhe automjetit “Audi”, me targa të Shkupit, në të cilën ato gjendeshin, është gjetur marihuanë. Të dy janë mbajtur në Stacionin policor – Tetovë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të ngritët parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Tejkaloi qëndrimin e lejuar në RMV, arrestohet 25-vjeçarja nga Ukraina

S.B.

Përfundoi në stacion policor pasi që transportonte dru pa dokumente

S.B.

Shkodër/ Hapte llogari në rrjete sociale me fotografitë e saj, 17-vjeçari debaton me bashkëmoshataren dhe qëllon me armë zjarri drejt banesës

S.B.

E mitura shqiptare denoncon babanë për përdhunim

S.B.

Kërçovarja u privua nga liria, policia u gjeti drogë

S.B.

Dje në Shkup u arrestua personi i kërkuar për vrasje në Turqi

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...