Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen gjashtë persona nga Prilepi të kërkuar me fletarrest

Shkup, 24 shkurt – Nëpunës policor nga Zyra e jashtme për punë kriminalistike pranë Departamentit për punë të brendshme në Prilep sot kanë arrestuar gjashtë persona të kërkuar me fletarrest.

MPB sot njoftoi se ka arrestuar S.Xh. (37), I.S (27) , Xh.A. (28), Xh.A. (31), T.A. (40) dhe A.M. (31), të gjithë nga Prilepi për vuajtjen e dënimit me burg.

Personat i janë dorëzuar Shtëpisë ndëshkuese përmirësuese- burgut në Manastir. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një grupi, identifikohen efektivët e plagosur në Mamurras, në spital dhe një qytetar

S.B.

Sherri i vëllezërve me fqinjin/ Vritet me kallashnikov 50-vjeçari në Dibër, arrestohet autori. Shpallet në kërkim bashkëpunëtori

S.B.

Në veturën e një dileri nga Tetova policia ka zbuluar 100 paketime kokainë

S.B.

Një person ka humbur jetën në fatkeqësi trafiku pranë ish spitalit të qytetit në Shkup

S.B.

143 kg kokainë në portin e Durrësit, lihen në burg dy administratorët. Pamjet brenda gjykatës

S.B.

Gazetarja merret me forcë nga vendi i punës në Tiranë, sulmohet fizikisht nga i dashuri i saj

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...