Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Arrestohen katër persona lidhur me rastin “Dhoma Publike”

Shkup, 28 janar – Katër persona, dy nga Manastiri, një nga Velesi dhe një nga Shtipi janë arrestuar sot lidhur me rastin “Dhoma Publike”, informoi ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski përmes publikimit në profilin e tij në Fejsbuk.

“Punohet në zbulimin se kush e ka krijuar grupin e këtillë dhe cilët ishin anëtarët. Secili që ndodhet në grup do të hetohet dhe ndiqet penalisht “. ka shkruar Spasovski. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Rektorati I Universitetit “Nëna Terezë” në Shkup me apel për vaksinimin e stafit dhe studentëve të UNT-së

D V

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

D V

Minsitri Filipçe: Pjesa më e madhe e të infektuarve, janë të ardhurit nga jashtë vendi

D V

Koçani është duke u djegur, banorët në panikë

D V

Zaev: Sot jemi shtet i pavarur dhe gjithçka varet nga ne

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...