Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen katër persona, nuk e kishin paraqitur qëndrimin e tyre në vend

Në datën 25.10.2020 rreth orës 19.20 në rrugën “Ilindenska” në Tetovë nëpunës policorë nga SPB-Tetovë i kanë privuar nga liria: E.Z.(24), E.O.(19), L.S.(22) dhe F.Z.(19) të katër personat janë nga Republika e Shqipërisë, të cilët të paparaqitur kanë qëndruar në vend. Ato jonë mbajtur në Stacionin policor të Tetovës për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Disa persona në Prishtinë e rrahin një femër dhe e detyrojnë të abortojë

S.B.

EMRAT/ Ish-kryeplaku dhe i biri në krye të grupit të trafikut të drogës! Si bëhej shitja nga Korça në Fier

S.B.

Një automjet me 12 emigrantë është rrokullisur derisa po ikte nga policia

S.B.

Dje në Shkup u sanksionuan 217 vozitës

S.B.

Pejë: Arrestohen shtatë persona për bixhoz të paligjshëm

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...