Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen katër persona për vjedhje të rrëndë në Shkup

Në datën 10.02.2021 në orën 20.00, nëpunësit policorë nga Stacioni policor Karposh i kanë privuar nga liria E.Xh.(47), H.C.(49) dhe A.J.(43), të gjithë nga Kosova dhe R.S.(51) nga f.Haraçinë, Shkup, për shkak dyshimit të bazuar se kanë kryer veprën penale “vjedhje e rrëndë”, sipas nenit 236 nga Kodi Penal. Ato janë arrestuar në stacionin policor dhe pas zbardhjes së plotë dhe dokumentimit  të rrastit, kundër tyre do të ngritet padi adekuate.

Postime të ngjashme

Po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

D V

Qytetari e lajmëron Policinë për vjedhje, por më pas i zbulohet një rast tjetër

D V

Aksident në Reçic të Madhe dy persona me lëndime të rënda (Foto)

D V

Theret me thikë një 27-vjeçar në Maqedoni

D V

Aksident në Kërçovë, lëndohet një person

D V

Aksident në Vallandovë, humb jetën një person

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...