Arrestohen tetë persona në Fushë Kosovë, u rrahën mes vete

Policia e Kosovës ka arrestuar tetë persona në Fushë Kosovë, të mërkurën mbrëmë.

 

Sipas raportit të PK-së, tetë të dyshuarit pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete.

Njëri nga ta ka pësuara lëndime trupore dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

“Lagjja 29. Fushë Kosovë 13.07.2021 – 22:50. Është raportuar se si pasoj e një mosmarrëveshje janë përleshur me veti tetë të dyshuar meshkuj kosovarë dhe si pasoj njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore i cili  ka pranuar trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit të gjithë të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së. /

Related posts

Në bashkëpunim me shërbimet tona dhe ato gjermane sekuestrohet marihuanë në vlerë mbi 100.000 euro

D V

FOTO+EMRI/ “U futet me vetëdije në veprimtari kriminale”! Gjykatësi në Britani dënon “fermerin” shqiptar të drogës: Bëtë një jetë komode

D V

Arrestohet dy persona për tregti të ndaluar me duhan

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More