Agjencia Zhurnal.mk

Arrestohen tre persona në Prishtinë për organizim të lojërave të fatit

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona në Prishtinë për organizim të lojërave të fatit.

Rasti ka ndodhur të mërkurën në ora 18:00.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi të njëjtit janë hasur duke luajtur lojëra të fatit”, thuhet në njoftim.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe nga aty janë konfiskuar kompjuter, tiketa të lojës, printer, dhe dy televizor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...