Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen tre persona për vjedhje në fshatin Petrovec

Shkup, 2 tetor – Nëpunësit policorë nga Njësiti për punë të brendshme Gazi Babë pranë SPB Shkup i arrestuan A.C. (20) dhe K.J. (19) nga rajoni i Shkupit dhe E.L. (20) nga rajoni i Velesit për shkak të dyshimit bazë se më datën 10 të muajit të kaluar rreth orës 13:30 minuta në fshatin Petrovec kanë kryer vjedhje ndaj D.M. nga Velesi, kumtoi MPB-ja.

Personat janë privuar në SP Gazi Babë dhe me urdhër të prokurorit është bërë identifikimi i tyre. Kundër tyre do të parashtrohet kallëzim përkatës penal.

Postime të ngjashme

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

I gjendet një armë zjarri, arrestohet një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Në vendkalimin kufitar Qafë Thanë, tek shkupjani zbulohen mbi 17.000 euro të padeklaruara

Dafina Vidishiqi

Sanksionohen 106 shoferë në Saraj

Zekirija Haxhiu

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

Dafina Vidishiqi

Keqpërdorim seksual i të miturës dhe vozitje në gjendje të dehur, arrestohen dy persona në Podujevë

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...