Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen tre persona, policia u gjeti marihuanë

Zhurnal Ads

Në datën 01.11.2020 në orën 15.40 në rajonin e Karposhit, në Parkun e Qytetit, nëpunësit policorë nga SPB-Shkup e kanë privuar nga liria A.S.(30) nga Shkupi, sepse tek ajo është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Pas dokumentimit të rastit kundër saj do të ngritet parashtresë adekuate.

Mbrëmë në orën 22.20 në rajonin e Qendrës, nëpunësit policorë nga SPB-Shkup e kanë privuar nga liria D.K.(22) nga Shkupi, sepse tek ai është gjetur dhe konfiskuar marihunë. Pas dokumentimit të plotë të rrastit kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Gjithashtu në datën 01.11.2020 në orën 19.20 në rr. “Lubotenska” në Tetovë, nëpunësit policorë nga SPB-Tetovë e kanë privuar nga liria D.C.(33) nga Republika e Shqipërisë, sepse gjatë kontrollit tek ai është gjetur marhiuanë. Ai është mbajtur në Stacionin policor-Tetovë për procedim të mëtutjeshëm.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Zhdukja e biznesmenit italian në Pukë, çfarë u gjet në makinën e tij të djegur në mes të pyllit

S.B.

Një këmbësor lëndohet rrëndë, atë e shtypi vetura

admin

Zbulohet drogë në burgun e Shtipit

S.B.

Gjysmë i zhveshur shqiptari kërcënon se do hidhet nga ndërtesa 12-katëshe në Selanik

admin

Mallra pa akcizë, policia zbulon skemën e korrupsionit, kap mat 5 tregtarë dhe 4 doganierë

S.B.

Arrestohet një person në aeroportin e Shkupit

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...