Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen tre shetetas shqiptarë sepse nuk paraqitën qëndrimin e tyre në RMV

Në datën 06.10.2020 në orën 20.50 në rr. “Ilindenska” në Tetovë, gjatë kryerjes së detyrës nëpunësit policorë nga SPB Tetovë, kanë kapur E.L.(27), E.R.(21) dhe F.Sh.(45), të gjithë nga R. e Shqipërisë. Për shkak të qëndrimit të paparaqitur ato janë arrestuar dhe mbajtur në stacionin policor për procedurë të mëtutjeshme, thuhet në raportin e MPB.

Postime të ngjashme

Automjeti që u përfshi nga zjarri po transportonte para

S.B.

Lëndohet rëndë 73- vjeçari në një aksident në Shkup

S.B.

Bastisje në Tetovë, gjendet drogë dhe armë

S.B.

Gjoba për 183 shoferë dhe 30 këmbësorë në Shkup

S.B.

Si erdhi tek rrahja në pompën e derivateve në Ferizaj që e çoi drejt vdekjes 50-vjeçarin

S.B.

Përfshihet nga flakët një banesë në Fushë Krujë/ 80-vjeçarja shpëton mrekullisht, fqinjët e saj e nxjerrin nga shtëpia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...