Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohen tre shkupjanë të cilët u kapën me marihuanë

Policia në tre aksione të ndarra ka arrestuar tre shkupjanë, të cilët gjatë kontrollit janë kapur me marihuanë.

Njëri është arrestuar mbrëmë në orën 21.30 në Vodno të Mesme, ndërsa bëhet fjalë për një 31 vjeçarë.

I arrestuari i dytë është shkupjani 19-vjeçarë, i cili është kapur me marihuanë një orë më herët, në afërsi të Stacionit Hekurrudhor.

Në rrastin e tratë bëhet fjalë për një 20-vjeçarë, i cili është arrestuar në Çair.

Nga MPB thonë se pas dokumentimit të rrasteve, kundër tyre do të ngriten padi adekuate.

Postime të ngjashme

Aksident në Kumanovë, godet biçikletën dhe ikë

T E

Tentuan t’i kontrabandojnë 25 telefona nga Maqedonia për në Kosovë, kapën dy persona

T E

Deçan, arrestohen shtatë persona dhe konfiskohen tetë armë pa leje

S.B.

Kapet çifti shqiptar me 400 kg kanabis, detaji që nuk i shpëtoi policisë me gruan!

S.B.

Foto/ Po çonte të sëmurin në spital, ambulanca përplaset me Benz-in dhe përfundon përmbys

S.B.

Dyshohet se djali theri me thikë babanë në Mitrovicë, deklarohet policia

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...