Agjencia Zhurnal.mk

Arrestohen tre të mitur, posedonin marihuanë

Në datën 21.04.2020 në orën 16.10, gjatë lëvizjes së kufizuar,  zyrtarë policorë nga SPB Shkup në rajonin e Bit pazarit kanë arrestuar të miturin 17-vjeçar nga Shkupi. Gjatë kryerjes së kontrollit tek ai është gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit do të ngritet parashtresë adekuate.

Në datën 21.04.2020 në orën 15.00 zyrtarë policorë nga SPB Shkup në bul.”Asnom” kanë arrestuar dy të mitur të moshës 16 dhe 17 vjeç, të dy nga Shkupi. Gjatë kontrollit të kryer tek ata ësthë gjetur marihuanë. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tyre do të ngritet parashtresë adekuate.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...