Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 18-vjeçari nga Gostivari, kapet me marihuanë

Në datën 22.01.2021 rreth orës 01.10 në Gostivar, nëpunësit policor të SPB Tetovë-Njësia për punë të brendshme Gostivar e kanë arrestuar gostivarasin O.B.(18), i cili është kapur duke përdorur marihuanë. Ai është mbajtur në Stacionin policor të Gostivarit dhe pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

Në Mariovski Skoçivir u dogjën shtëpi të vjetra të braktisura

Z H

Aksident trafiku në Ferizaj, humb jetën një 17 vjeçar

D V

Fshihej në Shqipëri, arrestohet amerikano-kanadezja

D V

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...