Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet 22-vjeçari nga Gostivari, u kap me heroin

Në datën 28.01.2021 rreth orës 20.00 në rr.”Balindollska” në Gostivar, nëpunësit policorë të SPB Tetovë – Njësia për punë të brendshme Gostivar, e kanë privuar nga liria F.N.(22) nga Gostivari, sepse gjatë kontrollit tek ai është gjetur heroin. Pas dokumentimit të plotë të rrastit do t’i përpilohet parashtresë adekuate sipas nenit 215 nga Kodi Penal për “prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve”.

Postime të ngjashme

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

D V

E mori peng banda e drogës në Spanjë, shqiptari u shpëton dhe i bën gjëmën/ 6 të arrestuar

D V

Arrestohet 31-vjeçarja në Shqipëri, përfitoi 16 mijë euro nga mashtrimi në Instagram

D V

Ferrari me shpejtësi prej 231 km/h, arrestohet polaku me patentë false në Fier

D V

Detaje nga aksioni policor në Hasanbeg: 12 të arrestuar, kërkohen edhe tre persona

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...